Persbericht

Renault Trucks bevestigt distributie van Flexis elektrische lichte bedrijfswagens

#JoinTheGoodMove

vlag

In een persbericht d.d. 23 februari j.l. kondigde de Volvo Group een strategische wijziging aan in het businessmodel van Flexis1.

Binnen dit nieuwe kader bevestigt Renault Trucks – onderdeel van de Volvo Group – dat het partner en investeerder blijft in het project. Vanaf 2027 gaat Renault Trucks de door Flexis ontwikkelde voertuigen distribueren.

Succesvolle samenwerking

De distributie van deze innovatieve, volledig elektrische lichte bedrijfswagens sluit naadloos aan op het succesvolle samenwerkingsmodel tussen Renault Group en Renault Trucks op het gebied van lichte bedrijfswagens. De integratie van Flexis-voertuigen in het aanbod van Renault Trucks versterkt deze strategische samenwerking verder.

Met deze nieuwe generatie elektrische voertuigen, gebaseerd op één modulair ‘skateboard’-platform met een SDV-architectuur (Software Defined Vehicle) en connected services, onderstreept Renault Trucks opnieuw zijn ambitie om een compleet, krachtig en concurrerend elektrisch productaanbod te leveren. Een aanbod dat inspeelt op de groeiende vraag naar emissievrije stedelijke logistiek.

Renault Trucks heeft zich als doel gesteld om de verkoop van lichte bedrijfswagens tegen 2030 te verdubbelen.

 

 1 Deze overeenkomst is onder voorbehoud van goedkeuring door de bevoegde autoriteiten.